Akülerde Garanti

Akülerde Garanti

Bodrum garantili akü değişimi hizmeti araç sahiplerine güven verir ve araçların performansını doğru yere taşır.

Bodrum garantili akü değişimi hizmeti sayesinde aracınız güvenceye alınır ve akü değişimi konusunda siz müşterilere önemli kolaylıklar sağlanır. Bosch markasının güvencesini temsil eden servisimiz, garantili akü hizmeti konusunda her zaman yanınızda olmuştur. 2 yıl zaman zarfı içinde bitmiş ve değişimi gerekli olmuş olan aküler konusunda, garanti kapsamında hizmetler tarafımızdan sunulmaktadır. Aküler 2 yıl sürecinde garanti kapsamında yer alır. Bu zaman zarfında mevcut kapsamda yer alan aküler için, ücretsiz hizmet fırsatları tarafımızdan müşterilerimize sunulur.

Oto Garantili Akü Hizmetleri

Aracınızın aküsü ile ilgili hizmet almadan önce, servisimizin bu konuda sunmuş olduğu ekonomik çözümlere göz atmalısınız. Paşalı oto servis bünyesinde büyük bir titizlikle hazırlanan ve sunulan hizmetler, aracınızın kullanım ömrünü uzatacak ve güvenli yolculuğuna büyük oranda destek sağlayacaktır. 

Yolda kalmadan sağlıklı şekilde ulaşım düşünen herkes, akü bayileri ile iletişime geçmelidir. Bu konuda örnek gösterilen servisimiz, büyük bir titizlikle hazırlayıp sunduğu hizmetlerle araç sahiplerine yardımcı olur. Akü aldıktan sonra geçen 2 yıl zaman zarfında, belli bir takım sorunlar garanti kapsamında çözülür. Servis olarak büyük titizlikle hazırlayıp sunduğumuz hizmetler, aracınızın bu konuda ihtiyaçlarını güvenilir şekilde karşılar.

Akülerde Garanti Süresi Ne Kadardır?

Bodrum garantili akü değişimi hizmeti bütün araçlar için geçerli olup, özellikle Bosch marka akü alanlar bu kaliteli hizmetten kolaylıkla istifade edebilirler. Genellikle otomobillerde akü garanti süresi 2 yıl olarak belirlenmiştir. Ağır iş araçlarında, forklift gibi araçlarda ve iş makinelerinde, bazen akü 1 yıllık garanti süresine tabi olabilir. Otomobil tarzı araçların ise genel olarak standart şekilde 2 yıllık süre ile bu hizmetten faydalanması söz konusu olur. 2 yıl süre içerisinde akü ile ilgili problemler ortaya çıktığında, burada kapsam içerisinde yer alan aküler, ücretsiz değişim fırsatından istifade eder.

Akülerde Garanti Hizmetinde Neler Var?

Bodrum garantili akü değişimi hizmeti, her bir araç sahibi için bulunmaz bir fırsat gibidir. Akü satın aldıktan sonra 2 yıl içerisinde oluşabilecek sorunları bertaraf etmek için, garanti kapsamında hizmetler devreye girer. Genellikle bu kapsam içerisinde değişim hizmeti sunulur. 

Akü bitmişse ve zamanından önce ömrünü tüketmişse, servisin burada ortaya koymuş olduğu değişim hizmetleri, araç sahipleri için önemli bir fırsatı beraberinde getirir. Akü ile ilgili problemlerden kalıcı bir şekilde kurtulmak için, garanti kapsamında alınan hizmetler tüm araç sahiplerine önemli kolaylıklar sağlar.

 

İlgili Konular

Motor Subap Arızası Maliyeti

Motor Subap Arızası Maliyeti

Rehbere git

ABS arızası

Rehbere git
ABS arızası
Krank Sensörü Arızası

Krank Sensörü Arızası

Rehbere git

Otomatik Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri

Otomatik şanzıman beyni arızası belirtileri servisimiz tarafından takip edilir ve çözüme kavuşturulur.

Rehbere git
Otomatik Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri