Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Araç periyodik bakım hizmetlerimiz aracınızın doğru mevsime ve doğru zamana hazırlıklı olmasını sağlar. Değişen zemin şartlarına uygun lastikler, zorlu hava koşullarına dirençli motor ve fren sistemleri için periyodik araç bakımı şart

Araç periyodik bakım konusunda karar vermeden önce servisimizin bu konudaki hizmetlerine bakabilirsiniz. Bu şekilde daha doğru bir karar vermeniz mümkün olacaktır. Motor yağı, yağ filtresi dâhil olmak üzere, tüm araç filtreleri bu kapsamlı bakım esnasında gözden geçirilir. Motor ve mekanik sistemlere ilave olarak akü ve elektrik sistemleri bu bakım aşamasında gözden geçirilir. 

Çok kapsamlı bir bakım olan bu tür hizmetler esnasında, aracın ihtiyaç ve eksikleri en doğru şekilde tespit edilir. Bakım hizmeti sunan istasyonlarımız, donanım bakımından oldukça ileri seviyededir. Ekiplerimiz ise çok tecrübeli olarak size yardıma hazır olacaktır.

 

Periyodik Mevsimlik Bakımlar

Araç periyodik bakım hizmetleri servisimizin çok titiz ve dikkatle üzerinde durduğu hizmetler arasındadır. Kış ve bahar dönemlerinde, yine servisimizin büyük özenle sunulmuş olduğu periyodik bakımlar, aracınız için her zaman iyi bir çözüm niteliğindedir. Yağını, filtresini ve motorunu kontrol ettiğimiz araçlar, daha güvenli şekilde yola çıkma şansı bulmaktadır.

Bu tür bakımlar esnasında, aracınızın mekanik sistemlerini ve farklı parçalarını büyük bir dikkatle gözden geçiririz. Gerekli işlemleri en uygun şekilde gerçekleştiren servisimiz, başarılı tamir çalışmaları ile aracınızı her zaman mevsimlik koşullara hazırlar.

 

Periyodik Bakım Onarım Ve Değişim

Bodrum periyodik bakım hizmeti aracınızın kalitesine uygun ve avantajlı bir hizmet olarak kendini gösterir. Burada titizlik ve sunduğumuz hizmetler, bakım, onarım ve sonrasında gerekli durumlarda parça değişim hizmeti şeklinde kendini gösterir. 

Çok modern ve gelişmiş istasyonlarımızda, her türlü parça kolaylıkla tedarik edilebilir. Uzman ekiplerimiz ise başarılı bir değişim ve montaj çalışması ile ihtiyaçlarınızı çok hızlı bir şekilde karşılar. Müşteriye güven vermiş olan servisimiz, hizmet kalitesini daima yüksek standartlarla göstermiştir.

 

Ekonomik Periyodik Bakım Çözümlerimiz

Bodrum periyodik bakım hizmetleri, hem kaliteli hem de ekonomik fırsatlar sunar. Bodrum Bosch Car Service güvencesi ile size sunulan bu kaliteli hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetinin oluşmasına çok büyük önem ve destek sağlar. Araç bakım onarımı çalışmalarında sizin için ortaya koyduğumuz hizmetler, periyodik ve düzenli bakım konusunda ihtiyaçlarınızı çok hızlı şekilde karşılar.

Aracına değer verenlerin servisi olan adresimiz, mutlaka ziyaret etmeniz gereken çok önemli bir noktadır. Oto sanayi hizmetleri konusunda servis olarak çözümlerimiz her zaman en iyi sonucu göstermiştir. Aracınızın gerçek değerine ulaşması ve bu değerini koruması için, servisimizden alacağınız yardımcı çok önemlidir.

 

İlgili Konular

ABS arızası

ABS arızası

Rehbere git

Silecek Motoru Tamiri

Rehbere git
Silecek Motoru Tamiri
Direksiyon Kutusu Tamiri

Direksiyon Kutusu Tamiri

Rehbere git

Motor Subap Arızası Maliyeti

Rehbere git
Motor Subap Arızası Maliyeti